Barcelona jedná o návratu „nechtěného“: Správný krok?

0
19
Barcelona, Spain - August 3, 2015: FC Barcelona football ball. FC Barcelona is a football team based in Barcelona, Catalonia, Spain. They have won many national and international trophies and holds a great rivalry with Real Madrid.

Fotbalová Barcelona navzdory nemalým finančním problémům získala v lednu Ferrána Torrese z Manchesteru City, ale nemusí to být jediná ofenzivní posila v tomto přestupním období. Aktuální její vedení jedná o návratu bývalého hráče.

Tím někým je robustní Adama Traoré, který si „podmanil svět“ v sezóně 2019/20, kdy byl chvílemi jen těžko zastavitelný. Fotbalista, který svými parametry připomíná více hráče amerického fotbalu opustil Barcelonu než mladík v roce 2015, protože pro potřeby A-týmu byl tehdy „nežádoucí“, protože nezapadal do konceptu hry.

Barcelona, Spain – May 3, 2011: Futbol Club Barcelona’s official shop and insignia. Shop front’s sign with the insignia and the lettering FC botiga, which is catalan for shop. The shop is located in Placa Catalunya. The Insignia shows in the upper part Saint Gorge’s cross, Tilte is a Catalan patron, and the Catalan national flag; on it’s lower quarter the club’s colors are present. Futbol Club Barcelona,often known as Barca, is a Spanish professional football club, based in Barcelona, Spain.

Nyní je ale všechno jinak a šestadvacetiletého hráče, kterého chce získat i Tottenham, se snaží podepsat Barca formou hostování. Otázkou je, zda mohutný křídelník by nějak výraznější Blaugranas pomohl, vždyť aktuálně zdaleka nemá ve Wolverhamptonu takovou formu, jako v minulých letech. Například, za letošní ročník vstřelil ve 23 duelech ve všech soutěžích jediný gól a nezaznamenal ani jednu asistenci.

Předchozí článekMEDVĚDEV ztratil kontrolu: ROZHODČÍ to od Rusa schytal kvůli této věci
Další článekSvářecí technika – praktický set nabídne potřebné vybavení