MEDVĚDEV ztratil kontrolu: ROZHODČÍ to od Rusa schytal kvůli této věci

0
20
Female sportsman is playing tennis on an outdoor stadium full of spectators. She is wearing unbranded sports cloth and using unbranded sport equipment

Také semifinále Australian Open může přinést kontroverzní momenty, kdy to v hráčích jednoduše vře a neudrží své emoce na uzdě. Jeden nepříjemný moment se stal v semifinálovém zápase Medveděv – Tsitsipas, který se nemile zapíše do historie tohoto Grandslamu.

Když se setká světová 2. a světová 4. žebříčku ATP na kurtu to pořád vře. A nejen tam, ale i mimo něj. O obou těchto tenistech se ví, že se dokážou rychle nastartovat, když se jim něco nelíbí. Tentokrát nastal problém u ruského šampiona, který vybuchl během druhého setu. Zasypal rozhodčího agresivním slovním útokem, protože ho chtěl upozornit na to, že trenér Stefanosa Tsitsipase (jeho otec) ho během zápasu neustále koučuje. To však není během setkání povoleno.

Medveděv je známý svou výbušnou povahou a zálibou v komunikaci s rozhodčími; křičel urážlivým způsobem na rozhodčího, protože měl pocit, že jeho soupeř měl být potrestán. Tsitsipasovi odpůrci mu často vyčítali, že dostává rady od svého otce, který se rád zapojuje z tribuny během synových zápasů na velkých turnajích.

Medveděv rozhodčího vůbec nešetřil a štiplavými slovy a nadávkami mu ukázal jak se věci mají. Stalo se to ve druhém setu poté, co mu Tsitsipas prolomil servis na 5:4. Takto dal najevo svou frustraci a vybil si ji na rozhodčím.

Athletic man smiling. Cheerful athletic man wearing white sneakers smiling after training on tennis court

Rozhovor vypadal takto:
„Jsi hlouy?” křičel zlostný Medveděv na rozhodčího. „Jsi bláon? Jeho otec může vyprávět o každém jednom bodě? Omyl! Jeho otec může mluvit o každém bodě? Jeho otec může mluvit o každém bodě! Jeho otec může mluvit o každém bodě?! Odpověz na mou otázku! Odpovíš mi na otázku? Můžeš mi, prosím, odpovědět na mou otázku? Ach, bože můj! Ach, bože můj! Jsi tak špatný, člověče! Můj Bože, jak můžeš být tak špatný. Takový rozhodčí v semifinále grandslamu? Podívej se na mě! Mluvím s tebou,“ pokračoval rozzlobený ruský tenista.

Předchozí článekSebevědomě udivuje NHL: Trevor Zegras vstřelil gól jako největší pán!
Další článekBarcelona jedná o návratu „nechtěného“: Správný krok?