VSTAŇ A UKÁŽ SE

0
18
Shot of a focused young businessman using a computer at his desk in a modern office

Nedosáhneš nic, pokud se budeš držet za postranní čarou. Chápu, že ti tam nic nehrozí, ale to je zároveň důvodem toho, proč jsi mimo hru. Takže pokud tě už omrzelo, že jsi zaseknutý na jednom místě, je čas s tím něco udělat.

Věci se skutečně změní, změníš-li se ty sám, respektive, změní-li se tvé chování a přístup. Nikdy není pozdě přestat dělat věci tak, jak dosud.

Zvedni zadek a sjeď z gauče.

Ať se ti to líbí, nebo ne, tohle je jedna z prvních rad, kterou ode mě chlap dostane. Dej se do pohybu. Začni trénovat.

Nemám na mysli to, že si do pracovny dáš míč a budeš na něm sedět za notebookem. Fyzická nečinnost chlapa degraduje. Tvoje snaha zůstat statický způsobuje, že je v konečném důsledku tvůj svět nestabilní. Pokud si neumíš řídit čas, aby v něm měl pohyb místo, jak chceš řídit něco víc? Když nemáš disciplínu postarat se o sebe, proč ti má okolí důvěřovat, že se postaráš o něco jiného?

Soustředíš se na komfort a relax (já bych se občas rád zeptal, od čeho vlastně potřebuješ relax) tak moc, že ​​jsi více ve vegetativním stavu než v procesu růstu.

Jsem přesvědčen, že lidé, kteří rostou osobnostně a fyzicky, jsou ti, kdo produkují, ne ti, jejichž hlavní náplní je konzumovat.

Dej si pozor, abys jednoduše byl přes den v pohybu. Dělej něco fyzického. Pokud se ti ze sportu zvedá žaludek, tak se přemoz. Také máš možnost manuálně pracovat doma, klidně vymaluj celý byt. Hýb se a buď produktivní pravidelně.

Stagnace čerpá z toho, že se nehýbeš.

Neboj se vypadat hloupě.

Když tě brzdí představa diskomfortu, jen si uvědom, že život nebyl nikdy a pro nikoho soustavný komfort a smysl života se objevuje při překonávání překážek.

Každý velikán byl někdy student. Každý, kdo je v něčem dobrý, byl v téže věci kdysi amatér. Dnes bychom neměli ani jednoho profesionála, experta či odborníka, kdyby skončili hned na začátku, protože jsou věci těžké, nebo je třeba začít z bodu nula.

portrait of a handsome casual man looking at camera

Musíš odhodlaně čelit pochybnostem o sobě a musíš být tím, kdo odmítne výmluvy a jednoduše se zaváže, že danou věc udělá.

O cokoli jde, začni.

Zapiš se do kurzu. Přihlas se na závod. Staň se součástí skupiny. Kup si knihy. Zaregistruj si členství.

Potom se ukaž a udělej, co je třeba.

Vyber si. Jen nezůstaň nehybný.

Předchozí článekJAK ČÍST DLOUHÉ A TĚŽKÉ KNIHY
Další článekMUŽŮV PŮST