Několik tipů, jak překonat strach ze seznamování s ženami

0
11

Stydlivost sice není konec světa, ale rozhodně život neusnadňuje. Situace, které jsou obvykle spojeny s nízkým sebevědomím mohou pro průměrného člověka mohou vypadat docela normálně, ale pro stydlivého člověka jsou skličující, dokonce děsivé. Jak překonat strach a ostych?

Plachost v seznamování není výjimkou a ani hanbou. Riziko odmítnutí v tomto sociálním prostředí zvyšuje tlak na úspěch ještě více a úzkost spojená s odmítnutím může dokonce způsobit, že plachý člověk se z celé zkušenosti se seznamováním dostane do fáze rezignace. Ale žít ve strachu není způsob, jak žít, a plachost lze překonat.

Krůček po krůčku

Krátké, méně osobní interakce s malou nebo žádnou možností odmítnutí vám pomohou začít. Pozdravit někoho procházejícího na ulici nebo si krátce promluvit s někým v práci, s kým normálně nemluvíte, vám pomůže získat sebevědomí. Zvykněte si na myšlenku, že většina lidí je přátelská, a užijte si sociální interakci.

Oční kontakt

To je klíčová složka řeči těla, zejména při seznamování. I když může být docela nepříjemné udržovat oční kontakt s lidmi, vám skutečně pomůže spojit se s lidmi na osobní úrovni. Začněte cvičením se svými přáteli a všimněte si pohodlí a klidu, které cítíte, když se na sebe díváte bez odsuzování. Zvyšte šance tím, že při chůzi po ulici zvednete hlavu a procvičte si oční kontakt s cizími lidmi na několik krátkých sekund.


Tip pro nevěsty: svatební pozvánky v široké nabídce.


Komfortní zóna

Stydliví lidé mají tendenci se omezovat, vymýšlet si výmluvy, proč by měli nebo neměli dělat nebo zažívat určité věci. Život není o bezpečí zůstávat celou dobu ve stejné krabici – musíte se po troškách protáhnout. Možná jste byli v minulosti zcela proti účasti na párty pro nezadané, nebo tanci, protože jste měli pocit, že by vám to bylo nepříjemné. Všichni víme, že jediný způsob, jak se zbavit strachu, je rozptýlit ho, takže jděte s přítelem nebo někým, komu důvěřujete, a uvidíte, o čem to všechno je – pravděpodobně budete překvapeni! Mějte otevřenou mysl a soustřeďte se na skutečnost, že jste připraveni na změnu, bez ohledu na to, jak malá je.

Tip: Stydíte se na seznamování v reálném životě, ale zároveň si chcete užít trochu zábavy? Přesně pro vás je zde erotická linka! Vy si tak můžete nezávazně popovídat s ženami o vašich touhách a představách a užít si sex po telefonu s někým, koho neznáte a nemusíte překonávat bariéru strachu.

Rozhlédněte se

Pozorováním ostatních, kteří se stydlivě chovají, začnete získávat představu o tom, co se očekává a co je možné v sociálních situacích.Koukněte, jak se chovají ostatní a od těch správných se něco naučte.

Začněte!

Začněte konečně něco dělat a přestaňte přemýšlet. Analýzou každého vašeho pohybu, myšlenky a pocitu přeskočíte tu dobrou část života, kterou prožíváte! Uvolněte se a uvědomte si, že je v pořádku cítit se trapně, stejně jako všichni ostatní.

Dejte si pauzu

Pokoušíte se o změnu, což je nesmírně odvážná věc. Pokrok může být velmi pomalý, ale stále je to pokrok. Soustředění se na to, co vnímáte jako negativní aspekty, skutečně zpomalí váš pokrok – buďte sami sobě roztleskávačkami a snažte se povzbuzovat sami sebe jako dítě.

Předchozí článekFeng Šuej a relaxace
Další článekForbes Casino – online platforma, která staví hráče na první místo, je tu už rok